İstanbul’da Mükemmel Manzaraya Sahip 10 Restoran
Amsterdam Restoran

İstanbul’da Mükemmel Manzaraya Sahip 10 Restoran

İstanbul demek dünyanın en güzel şehri demek. Üstelik tarihi ve turistik yerleriyle size gezmeniz için o kadar fazla yer vadeder ki zamanın burası için yetmediğini de anlarsınız. İstanbul demek yalnızca nefes almadan gezeceğiniz bir yer değildir. Yeşili doğası iklimi ve yemekleriyle birlikte dünyanın gözünün üzerinde olduğu bir şehirdir. Bizde bu makalemizde sizlere İstanbul’ da mükemmel manzaraya sahip 10 restoran hakkında bilgi vermek istedik. İster turist olarak gelin ve İstanbul’ u gezin isterseniz iş yemekleri için tercih edin kısacası amacınız ne olursa olsun iyi bir yemek yemek ve İstanbul’ u seyretmek istiyorsanız buralarda gördüğünüz manzaralar sizi adeta büyüleyecek

1.Villa Bosphorus

Villa Bosphorus Boğaz köprüsünün Anadolu yakası ayaklarının hemen dibinde yer alıyor dolayısıyla burası için mavi ile yeşilin birleştiği nokta demek yerinde olacaktır. Buraya geldiğinizde gecenin ve gündüzün tadını da ayrı bir şekilde çıkaracaksınız.

2.Kız Kulesi Restaurant

Kız kulesi restaurant salacak’ ta ve denizin ortasında bulunuyor. Burası için dünyanın en ünlü kulesinden bir tanesi diyebiliriz.

3.Leb-i Derya Kumbaracı

İyi bir yemek için mükemmel bir manzaraya sahip güzel bir müzik eşliğinde tarihi yarımadaya doğru şöyle dalıp gidebilirsiniz.

4.Lacivert Restaurant

Lacivert muhteşem bir manzaraya sahip olan bir mekan. İçerinin ambiyansı güzel yemeklerle birleştiğinde ortaya enfes bir şey çıkmış.

5.Anjelique

Anjelique ortaköy’de bulunuyor 3 katlı bir yalı ve her katında farklı müzik çalarak farklı bir manzarayı seyrediyorsunuz. Üstelik burda zaman zaman ünlü DJ’lerin katıldığı partiler veriliyor. Eğlence ve yemekleri şahane.

6.Zuma

Zuma dünyanın önemli ülkelerinde kendisini kanıtlamış bu nedenle de zarafet ve sofistike bir yemek tercih edenlerin adresi olacaktır.

7.360 İstanbul

8.Topaz Restaurant

9.Fine Dine İstanbul

10.Mama Shelter

Son Görüntülenenler...

2019 Diyarbakır Gezi Rehberi

Amsterdam

Vizesiz Gidilecek En Yakın Ülkeler

Şanlıurfa Gezilecek Yerler

Türkiye’deki En Güzel Plajlar

Bir Cevap Yazın