Genel İpuçları

Avrupa’yı ucuza gezeceğiniz 7 ülke

Dolar ve Euro’nun yükselen bir grafik sergilediği bugünlerde, Avrupa’ya seyahatlerini erteleyenlere Biletkolik’ten müjde! Bugün sizin için Avrupa’yı keşfederken cebinizi yakmayacak ülkelerin bir listesini hazırladık.  Hayalini ertelemeden, biraz rota değişikliği ile keşfetmeye devam!

 Malta

Yaz tatilinizi Avrupa’da değerlendirmek isteyenler için ilk önerimiz: Malta. Renkli, eğlenceli plajları ile tatil severlerin kalbini fetheden Malta’da, bütçenizi sarsmadan güzel bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.  Malta, renkli gece hayatı, Akdeniz mutfağının lezzeti ve sıcakkanlı halkı ile keşfedilmeye değer rotalar arasında yerini alıyor.

Hırvatistan

Hırvatistan denince akıllara ilk Dubrovnik geliyor. Yine Avrupa’da yaz tatili yapmayı isteyenlerin son zamanlarda en çok tercih ettiği bir nokta olan Dubrovnik’te, Dalmaçya sahillerinde denizin, kumun ve güneşin tadını doya doya çıkartabilirsiniz.

Ukranya

Vize almak bile bir dert diyorsan Ukranya’yı keşfetmeye ne dersin? Ukranya’da Lviv ve Odessa gibi şehirlerin güzelliklerini görme fırsatını kaçırmayın.

Bosna Hersek

Evet! Balkan sularına gelmiş bulunmaktayız. Bütçenizi sarsmayan bir tatil için Balkanlar en iyi noktalar arasında yer alıyor. Başkent Saraybosna’yı keşfederken, Mostar Köprüsü’nün ihtişamlı manzarasına tanıklık edin.

Sırbistan

Vizesiz tatil rotalarından bir diğeri de Sırbistan. 420 yıl boyunca Osmanlı İmparatorluğunun hakimiyetinde olan Sırbistan’da, tarihe tanıklık edebilir, uygun fiyatlarla yeme içme ve konaklamanızı karşılayabilirsiniz.

Letonya

Baltık kıyısında yer alan Letonya, renkli gece hayatı, tarihi yapıları ve sıcakkanlı insanları ile gezginlere beklenmedik bir tatil imkanı sunuyor. Henüz Letonya’yı keşfetmediyseniz, bizce tatil sıralamanızda yer değişikliği yapabilirsiniz.

Yunanistan

Yunanistan’da bütçe olarak Santorini, Mikanos gibi adaların yanına pek yaklaşılmasa da bazı adalar için bu durum geçerli değildir. Meis gibi adalar size uygun fiyatlarla tatil imkanı sunuyor. Aynı zamanda Atina ve Selanik’te bütçenizi sarsmadan ziyaret edebileceğiniz noktalar arasında.

Gördüğünüz gibi gezginlerde çareler tükenmez. Dolar/Euro ne olursa olsun, yeter ki gezmeye vaktiniz olsun.

Avantajlı fiyatlarla bile almak içinse sıralama yapmaya gerek yok. En avantajlı uçak biletlerini Biletkolik.com’da bulabilirsiniz.

İyi Tatiler…

Son Görüntülenenler...

Biletkolik.com Güvenilir mi?

Dünya’nın 7 Harikası

Dünya’nın Akın Ettiği Müzeler

Tatil Bavulunun Olmazsa Olmazları!

Bir Cevap Yazın