Amsterdam Restoran

2018 Yılbaşı Gecesi Türkiye’de Gidilecek Yerler

2018 yılbaşı gecesi yaklaşıyor ve insanlar o geceye özel olmasını istedikleri mekanların arayışına da başladılar. Geçtiğimiz bir yılın hesaplamasını yaparsak geride koca bir yaz ve bayram tatilleri gibi uzun bir zaman bıraktık. 2017’de artık yapabileceğimiz tatil kalmadı ve geldik 2018’e şimdi bu geceyi nerede geçirsem diye düşündüğünüzü biliyoruz bu nedenle de Türkiye’de yılbaşı gecesi gidebileceğiniz yerlere değinmek istedik.

Uludağ

Yılbaşı denildiğinde ilk akla gelen Noel Baba ve bembeyaz kar görüntüsü geliyor. Dolayısıyla bunun için bu gece karlarla kaplı bir mekanda olmak sizi hayaller aleminde yaşatabilir. O gece her şehirde de kar yağmayacağını düşünürsek işimizi garantiye almanın daha iyi olacağı görüşündeyim. Uludağ bu anlamda sizin tam da aradığınız tatil mekanı olabilir. Hatta ailecek burada olabilirsiniz. Birçok ünlünün yılbaşı gecesinde Uludağ’ı tercih ettiğini söyleyebiliriz. Burada birbirinden güzel mekanlar sabaha kadar açık ve sizi bekliyor olacak.

Kartalkaya

Kartalkaya’yı bu kadar kıymetli yapan İstanbul ve Ankara’nın ortasında olması. Nereden gelirseniz gelin 2-2,5 saatlik bir yol sonunda hedefinize ulaşabiliyorsunuz. Yeni yıl için cazip eğlence mekanları sizi bekliyor olacak. Üstelik fiyatlarda Uludağ gibi değil. Karın üzerinde yeni yılı karşılamak istiyorsanız Kartalkaya bu konuda tercih edebileceğiniz en güzel mekan olacak.

Kartepe

Kartepe kayak merkezinde aradığınız her şeyi bulabiliyorsunuz. Yılbaşı için özel programların sizi beklediğini söyleyebiliriz. Kartepe her geçen yıl talepleri karşılayabilmek adına biraz daha özenli bir şekilde hareket ediyor. Bu nedenle de geldiğiniz de memnun olacağınızı düşünüyorum.  Kartepe’nin de İstanbul ve Ankara’ya 1-2 saat uzaklıkta olması insanlara cazip gelen en önemli noktalardan biri oluyor.

Erciyes

Erciyes için Orta Anadolu’nun en büyük dağı demek yerinde olacak ve bunu yalnızca biz demiyoruz. Erciyes’ de bir yılbaşı gecesi geçirdiğiniz de sizi bir parti bekliyor olacak. Türkiye’nin en yüksek dağında yeni yıla büyük hedeflerle gireceksiniz. Bu yükseklik size ayrı bir keyif katacak. Erciyes’in İstanbul ve Ankara’dan gelen meraklıları olduğu kadar türkiye’nin pek çok şehrinden gelen insanları da görebiliyorsunuz bu nedenle de insan çeşitliliği konusunda oldukça zengin bir yapıya sahip.

2018 Yılbaşında Türkiye’de Gidilecek Yerler bu kadar. 2018’e Hangi Ülkede Girmeli?  Yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

Mutlu Yıllarınız Olsun.

Son Görüntülenenler...

2019 Diyarbakır Gezi Rehberi

Amsterdam

Vizesiz Gidilecek En Yakın Ülkeler

Şanlıurfa Gezilecek Yerler

Türkiye’deki En Güzel Plajlar

Bir Cevap Yazın